Kokia naudą gausite jei jūs kiekvieną dieną darysite LENTOS pratimą?

5212

Pilvo raumenys taps stipresni

Pilvo raumenis prilaiko vidaus organus. Jie formuoja gerą laikyseną ir padeda išvengti traumų apatinėje nugaros dalyje. Dienos pratimas pirmiausia padeda sustiprinti šiuos raumenis.

Geresnė nugaros raumenų būklė

Atliekant LENTOS pratimą, galėsite suformuoti pilvo raumenis, nesukeliant papildomos apkrovos ant nugaros ir klubų.

Pagreitintas metabolizmas

LENTA degina daugiau kalorijų nei klasikiniai pratimai skirti presui – sukimai bei klubų kilnojimas. Net 10 min. ištvermės treniruotės per dieną pagreitina medžiagų apykaitą. Ir ilgam laikui: net naktį sudeginsite daugiau kalorijų. Tinka tiems kurie nori numesti svorio.

Pagerėja laikysena

Pilvo raumenų stiprinimas turi didelį poveikį kaklo, pečių, nugaros ir juosmens būklei. Dienos treniruotė padės išlaikyti juos teisingus ir pagerins jūsų laikyseną.

Atsiranda pusiausvyros jausmas

Kaip ilgai galite stovėti ant vienos kojos? Vos poros sekundžių? Tada jums reikia sustiprinti pilvo raumenis. Tai padės šis pratimas.

Pagerina lankstumą

Pagerėjusi psichologinė būklė

LENTOS dėka tempiami raumenys ir raiščiai, pritvirtinti prie pečių, antbriaunių, šlaunų, net pirštų. Su šonine LENTA jus galite taip pat sustiprinti įstrižinius pilvo raumenys. Padidinant viso kūno lankstumą, jūs gausite papildomų privalumų vykdydami kitus pratimus ir tiesiog kasdieniame gyvenime.

LENTA turi ypatingą poveikį nervams, stiprinami raumenis, kurie yra aktyvūs stresinėse situacijose. Po dienos darbo kėdėje, visas jūsų kūnas nyksta, jaučiate įtampą. Dėl to nuotaika blogėja, tapsite mieguisti ir nuobodu. Kasdienis lentos pratimas padės pagerinti nuotaiką ir turės teigiamą poveikį nervų sistemai.

Tik 60 – 90 sekundžių energijos suteiks visą dieną, o kasdieninis kartojimas suteiks jums visą gyvenimą.

Daugelis svajojame apie grąžų pilvuką, bet pastangų pasimankštinti neužtenka. Taigi, siūlome nuo šiandien sau išsikelti…

Posted by Sveikatos.info on 2019 m. kovo 22 d., penktadienis