Penktadienis, 29 kovo, 2024
spot_img
spot_img

Irena Pivoriūnienė apie moters grožį: „Jis slypi šypsenoje“

Ar jau skaitėte?

Medikė Irena Pivoriūnienė kiekvieną sekmadienio popietę su žiūrovais sveikinasi TV8 televizijos laidoje „Sveikatos medis“.

Jau kelis dešimtmečius televizijoje dirbanti medikė Irena Pivoriūnienė kiekvieną sekmadienio popietę su žiūrovais sveikinasi TV8 televizijos laidoje „Sveikatos medis“ , kurioje ji ir kūrybinė laidos komanda dalina žiūrovams itin naudingus patarimus apie sveikatą. Žinoma moteris – nepavaldi laikui, o jaunatviška bei pozityvi išlieka ne tik ekrane, bet ir kameroms išsijungus.

Jau keturis dešimtmečius televizijoje dirbanti gydytoja Irena Pivoriūnienė visuomet spinduliuoja pasitikėjimu, elegancija, grožiu ir neblėstančia energija. Anot žinomos laidų vedėjos, graži moteris yra ta, kuri visuomet pozityvi ir besišypsanti. Medikė pabrėžia, jog norint išsaugoti jaunatviškumą ir grožį, paslaptis slypi stiprioje sveikatoje.


Sveikatos.info


„Sveikata yra labai svarbi. Grožiui labai kenkia rūkymas – oda lėčiau gyja, papilkėja, tačiau ir pikta moteris tikrai neatrodys taip jaunatviškai ir gražiai, kaip besišypsanti“, – tikina Irena.

Pasiteiravus, kokiu grožio ritualu Irena puoselėja savo išvaizdą, ji išskiria vieną – šypseną. Jos manymu, tai suteikia akims spindesio ir leidžia pasijausti gerai ne tik pačiai, bet ir aplinkiniams.

„Vos tik pakeli lūpų kampučius ir žiūrėk – akys spindi ne tik tau, bet ir kitiems. Šypsausi ir tą pati galiu patarti kitoms moterims – šypsena užkrečiama, tai yra pati geriausia epidemija, kurią mes galime skleisti“, – sako Irena.

Dirbant televizijos ekrane labai svarbus tampa ir makiažas, kuris suteikia pasitikėjimo, paslepia nereikalingus trūkumus ir pabrėžia veido bruožus. TV laidos „Sveikatos medis“ vedėjos grimu šį sezoną rūpinasi „Gafaro“ makiažo studijos vizažistė Žiedūnė Sabaliauskaitė. Paklausta apie savo vizažistės darbą, I. Pivoriūnienė neslepia susižavėjimo.

TV laidos „Sveikatos medis“ vedėjos grimu šį sezoną rūpinasi „Gafaro“ makiažo studijos vizažistė Žiedūnė Sabaliauskaitė.

„Per tiek metų darbo tekę sutikt visokių vizažisčių, bet tai, ką daro Žiedūnė yra tikras stebuklas. Ji padaro taip, kad neatpažįstu savęs veidrodyje. Po laidų net draugės skambina ir klausia, kokią operaciją pasidariau, o aš sakau – Žiedūnė čia“, – juokiasi medikė.

Taip pat skaitykite:  Kaip tinkamai pasiruošti analiniam seksui?

Irena neslepia, jog puikus vizažo meistras ne tik kruopščiai atliks savo darbą, bet ir pakels nuotaiką ar leis išsikalbėti, kol sėdi jo kėdėje.

„Kai būnu įsitempusi darbe, Žiedūnė moka taip pakalbėti, kad išeini iš jos kaip iš SPA. Ji ne tik grožio, bet ir sielos terapijos specialistė“, – teigia moteris.

Žiedūnė Sabaliauskaitė – profesionalė vizažistė, kuri gali ne tik atlikti makiažą, bet ir patarti kaip reikia jį naudoti. Makiažo meistrė sako, kad tenka grimuoti įvairaus amžiaus moteris, tačiau dažnai vyresnio amžiaus moterys prisibijo makiažo meistrų paslaugų.

„Būna vyresnių moterų užsakymų, tačiau dažniausiai rašo jų dukros. Garbingo amžiaus moterys turi tam tikrą baimę ir įsitikinimus apie vizažistus. Jos prisibijo, kad jas pridažys labai ryškiai ir kad jos atrodys juokingai, arba turi aiškiai nusistačiusios, kas joms tik tinka ir daugiau jos nenori nieko pakeisti“, – teigia Žiedūnė.

Paklausta, kokį vaidmenį moters gyvenime turėtų atlikti makiažas, vizažistė jo kasdieniniame gyvenime neišskiria kaip svarbiausio akcento, tačiau renginiuose ar filmavimuose, Žiedūnės manymu, jis papildo įvaizdį.

„Manau, kad makiažas tikrai nėra būtinas, jeigu moteris gerai jaučiasi taip, kaip ji atrodo. Bet, tarkime, jeigu moteris dažnai dalyvauja renginiuose, eina vakare į miestą, spektaklius, daug puošiasi arba, kaip Irena, dirba televizijoje, tai makiažas puikiai papildo tą įvaizdį“, – tikina Žiedūnė.

Pasak vizažo meistrės, nors makiaže vyraujančios tendencijos nuolat kinta ir atsiranda vis naujų, eksperimentuoti skatinančių tendencijų, vyresnio amžiaus moterų makiažui nauji vėjai didelės įtakos nedaro.

„Labai džiugu, kad makiažo tendencijos tampa vis natūralesnės ir yra išryškinamas natūralus grožis. Dabar labai madinga gaivi oda, vešlūs antakiai, neapkrautos akys, spindėjimas, švytėjimas ir tik gražiausių moters bruožų pabrėžimas. Tačiau tendencijos vyresnio amžiaus moterų makiažui nelabai daro įtaką, nes darant makiažą garbingesnio amžiaus moteriai svarbu šiek tiek kažką paslėpti, šiek tiek kažką pabrėžti, kad ji atrodytų jauniau. Tam ir daromi makiažai vyresnėms moterims, kad jas pajauninti, pabrėžti tai, ką gražiausio joms davė metai ir patirtis“, – sako vizažistė.

Taip pat skaitykite:  Silicio slėnyje KTU studentų pristatyta idėja glaukomai gydyti sulaukė pripažinimo

Prakalbus apie būtinas grožio priemones kiekvienos garbingo amžiaus moters kosmetinėje ar vonios spintelėje, Žiedūnė išskyrė geros kokybės drėkinamąjį kremą, lengvo pagrindo maskuojamąją priemonę, blakstienų tušą, skaistalus, lūpų pieštuką ir blizgį.

„Pirmiausia ir svarbiausia, tai geras drėkinamasis kremas, kuris suteikia odai švytėjimo. Dažniausiai vyresnio amžiaus moterų oda yra praradusi natūralų švytėjimą ir būtent jo trūksta. Taip pat manau, kad vyresnėms moterims vertėtų įsigyti lengvesnio pagrindo maskuoklį, kuriuo galima būtų paslėpti paakius arba pigmentines dėmeles, paraudimus ar kitus odos netobulumus. Akis labai atveria blakstienų tušas – tai klasikinis produktas, kurio tikrai reikia tiek vyresnio, tiek jaunesnio amžiaus moterims. Lūpas galima lengvai paryškinti pieštuku ar lūpų blizgiu, kuris tai pat priduoda veidui gyvybės ir, svarbiausia, reikia nepamiršti skaistalų, nes skaistalai priduoda veidui gaivos pojūtį, jaunystę, švytėjimą. Jie labai svarbūs, o daug moterų juos, deja, pamiršta“, – tikina Žiedūnė.

Vizažo meistrė neslepia, jog neretai pastebi per daug ryškų makiažą pasirinkusias vyresnio amžiaus moteris. Didžiausios klaidos, anot meistrės, yra akių pieštuku paryškinta apatinė voko linija, netinkamos spalvos skaistalai ir per ryškiai pabrėžti antakiai.

„Dažniausiai pastebiu, jog vyresnio amžiaus moterys arba visiškai nesidažo, arba jei pasidažo, tai pasidažo per daug – per ryškiai pabrėžia ir akis, ir lūpas. Manau, kad reikėtų pasirinkti vieną iš šių akcentų: ryškinam akis, bet lūpas paliekam blankesnes, arba ryškinam lūpas ir tik minimaliai pabrėžiam akis. Kita didelė klaida – tankiai ir storai pabrėžta apatinė akies voko linija. Vizualiai tai mažina akį ir padaro žvilgsnį piktą. Kalbant apie skaistalus, aš visuomet rekomenduoju persikinio atspalvio, mat rožinis sendina“, – teigia Žiedūnė.

Žiedūnė pritaria Irenai – nesvarbu kokias makiažo priemones naudosi ar kokio stiliaus makiažą pasidarysi, moters grožis visuomet slypi jos vidiniame pasaulyje.

Taip pat skaitykite:  Vaikų koncentracijos stoka įveikti galima tik treniruojantis

„Man graži moteris yra ta, kuriai jos vidinis grožis svarbus tiek pat, kiek išorinis. Be to, tik laiminga, spindinčių akių moteris yra išties graži“, – mano Žiedūnė.

Populiarėjančios sveikatingumo technologijos

Nuo mobilių programėlių, orientuotų į įvairių ligų prevenciją, iki nešiojamų išmaniųjų įrenginių, skirtų sveikatos rodiklių stebėsenai – skaitmeninės sveikatingumo technologijos per pastaruosius kelerius metus įgijo itin didelį populiarumą. „Samsung Electronics Baltics“ produktų treneris Andrius...

Širdies ritmo sutrikimus galima išgydyti itin moderniu prietaisu

Sergamumas širdies ir kraujagyslių ligomis Lietuvoje išlieka aukštas, o dažniausiai į gydytojus pacientai kreipiasi dėl širdies ritmo sutrikimų, kai jų širdies veikla yra per greita arba priešingai – per lėta. Anot Vilniaus „Kardiolitos klinikų“...

Odos niežulį gali sukelti net patiriamas stresas ar įtampa

Odos niežulys – itin varginantis pojūtis, galintis kilti dėl pačių įvairiausių veiksnių. Dažnai visai nesudėtinga atpažinti jo priežastį, pavyzdžiui, reakciją į vabzdžio įkandimą, tačiau pasitaiko, kad niežulys nepraeina net nesant jokiems matomiems odos pakitimams....

Maudynės lediniame vandenyje: nauda ar pavojingas stresas organizmui?

Maudynės vandens telkiniuose bet kokiu oru tampa savotiška mada – socialinėje erdvėje dažnai galima išvysti ledo eketėse besimaudančius ir tuo besididžiuojančius žinomus Lietuvos žmones. Viešojoje erdvėje taip pat nemažai kalbama ir apie kontrastinio dušo...

Kas slypi už greito papildomų kilogramų atsikratymo: kai kuriems gali būti pavojinga

2017 metais pasibaigus klinikiniams tyrimams ir patvirtinus semagliutido preparatus medicininiam gydymui, II tipo diabetu sergančių žmonių kasdienybė tapo lengvesne. Po kurio laiko pastebėjus šalutinį poveikį – apetito mažėjimą ir svorio kritimą – šie vaistai...

Sjogreno ligos sindromas – tarp išsausėjusios burnos ir akių signalų

Išsausėjusi burna bei akys kartais gali būti ne tik diskomfortą kelianti būklė, bet ir į dar rimtesnes sveikatos problemas progresuojantis simptomas. Sutrikus burnos gleivinės drėkinimui gali išsivystyti odontologinės bei virškinimo ligos, o išsausėjus akims...

Pacientai pas gydytoją privačiose klinikose patenka greičiau nei valstybinėse

Privačiose gydymo įstaigose gyventojai pas gydytoją patenka greičiau nei per mėnesį, tuo metu valstybinėse – tenka laukti 2–3 ar net daugiau mėnesių, rodo Viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų kompanijos „Baltijos tyrimai“ atlikta gyventojų apklausa. „Eilės...

Vaikas užsikrėtė rota arba noro virusu: kaip jam padėti?

Daugelis tėvelių šaltuoju metų laiku susiduria su situacija, kai darželyje ar mokykloje paplitus noro ar rotavirusinei infekcijai vaiką pradeda varginti vėmimas ir viduriavimas. Domeikavos „InMedica“ klinikos šeimos gydytoja Odeta Šepetienė pasakoja, kad noro ir...

Ankstyvosios diagnostikos auksinis standartas – radiologiniai tyrimai: kokias kūno vietas jie leidžia ištirti?

Sėslus gyvenimo būdas, fizinio aktyvumo stoka bei visuomenės senėjimas didina ne tik instrumentinių bei laboratorinių, bet ir radiologinių tyrimų poreikį. Būtent jie gydytojui leidžia įvertinti kaulų, kraujagyslių, minkštųjų audinių, vidaus organų veiklą bei sutrikimus...

Vasario 13-oji: vardadieniai

Vasario 13-oji – Užgavėnės, Pasaulinė radijo diena. Vasario tryliktoji, antradienis, (antroji 7-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 321 diena. Savo vardadienius šiandien švenčia Algauda, Algaudas, Benigna, Benignas, Eisra, Kotryna, Loreta, Putaviras, Putviras, Ugnė, Ugnius; rytoj: Gustautas,...

Apie ką gali signalizuoti padidėję limfmazgiai ir kada dėl jų reikėtų sunerimti?

Tai, kad organizmas kovoja su įvairiomis ligomis, neretai išduoda padidėję limfmazgiai. Šis simptomas – gana dažnai pasireiškiantis imuninės sistemos atsakas į infekcijas ar piktybinius susirgimus, galintis signalizuoti tiek apie peršalimą, tiek apie kur kas...

Negydomos pėdos pirštų deformacijos ilgainiui progresuoja – kada rinktis operaciją?

Išsikišęs didžiojo pėdos piršto „kauliukas“ daugeliui žmonių sukelia ne tik estetinių problemų, bet ilgainiui ir stiprius skausmus vaikščiojant. Ši pėdos didžiojo piršto deformacija, dar vadinama Hallux Valgus, atsiranda, kai didysis pirštas ima krypti išorėn...

Vaistinių tinklas „Camelia“ neužleidžia lyderio pozicijų: ir taip didžiausi atlyginimai rinkoje auga toliau 

Jau 30 metų gyvuojantis lietuviško kapitalo vaistinių tinklas „Camelia“ lyderio pozicijų rinkoje neužleidžia ne tik pagal vaistinių kiekį, bet ir atlyginimų dydį. Naujausi „Sodra“ duomenys rodo, kad pernai vaistinės darbuotojų vidutinis darbo užmokestis (VDU),...

Net ir nekaltas peršalimas gali komplikuotis į plaučių uždegimą – kaip jį atpažinti laiku?

Deja, šaltuoju metų laiku išvengti peršalimo ar kitų kvėpavimo takų susirgimų dažnai nepavyksta. Tiesa, paprastai tokios ligos žymesnių sveikatos problemų nesukelia ir pasirūpinus tinkamu jų gydymu greitai praeina. Visgi, numoti ranka į jas nederėtų...
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com